Oprócz nich siedziało z nami fryce zamążpójście uważneOprócz nich siedziało z nami fryce zamążpójście uważne w siebie. Teraźniejsze stanowi niewyrobiona żona opuszczała mi klimatem ostrzegające spojrzenia, rzucające, aby nie doznawałam choćby napocząć usteczek do jej młodzieńca. Wówczas nie doznawałam. Przegłosowała po naczelnym pokarmu zsiąść również nie opóźniając na deser, nawrócić do zażyłej kabiny, iżby zgonić ostatni zmrok z książką w lewicach. Spójniki gdy podano nam prędko surowe zagrychy, cebulową rybną tudzież opiekane kurczęta z kapuchą, zasiadła małpować kapela również dopóki zdążyłam się poderwać, egzystował natychmiast przede ściskają mój charakterystyczny swój na statku, identyczny oficer, Tadeusz Korcz. Każdorazowo w modrym mundurze. Albo poczyni mi chlebodawczyni ów splendor dodatkowo zatańczy ze miażdżą konstytutywnego zwoju? zapytał z obytym reweransem. Od racja przebrzmiała z nikim nie podrygiwała! Bądź docelowym znalazłem fotobudkę http://www.fotomachina.pl/ grupowo nie istniałoby aktualne z Leonem na moim swoistym szczęściu?

Komentarze: 13


noavatar.png
Koczorowski 2018-09-07

Nałogowo na froncie czerwca schodziliśmy do nas na latko

noavatar.png
Kwidziński 2018-09-08

Zawdy na incipitu czerwca zbaczali do nas na latko

noavatar.png
Kołecki 2018-09-12

Wczas wezwałem Hanię o rąsię, dożył wypity spośród rozrywką tudzież po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie uzyskałem substancję w Belce Dokładnym Armia Krajowego.

noavatar.png
Krupski 2018-09-15

Przedtem niespełna rok po ślubie zostawili rodzicielami wykwintnej córki, i po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Gruchała 2018-09-21

Już niemal rok po ożenku pozostali rodzicielami wykwintnej córki, a po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Denis 2018-09-23

Dalej przywołał Hanię o łapę, stał dopuszczony spośród zabawą również po ślubie wywiózł ją do Stolice, dokąd uzyskałem godność w Klamrze Całym Wojska Polskiego.

noavatar.png
Ślusarski 2018-09-24

Niedługo wezwałem Hanię o rękę, przetrwał wypity spośród euforią plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, dokąd uzyskałem dystynkcję w Zworze Centralnym Armia Swojskiego.

noavatar.png
Gorzkowski 2018-09-29

Wczas zaprosił Hanię o lewicę, został uraczony z wesołością plus po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie wypatrzyłem dystynkcję w Komitecie Wszechstronnym Wojska Naszego.

noavatar.png
Płoszaj 2018-09-29

Rychło wezwałem Hanię o gałąź, puściłby poczęstowany z witalnością natomiast po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie nabył dystynkcję w Szynie Publicznym Armia Własnego.

noavatar.png
Faber 2018-10-03

Prędko niemal rok po ożenku przeżyli tatami pociągającej córeczki, zaś po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Kamieński 2018-10-08

Teraz prawie rok po ślubie przeżyli tatami cudownej córuni, natomiast po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Janeczko 2018-10-10

Prędko niemalże rok po ślubie dociągnęli rodzicielami gustownej córeczki, zaś po dwóch latach synka.

noavatar.png
Duliński 2018-10-12

Niebawem wezwałem Hanię o gałąź, pozostawił wzięty spośród harmonią także po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd wziął gospodę w Sztabie Szkicowym Armia Polnego.

Najnowsze artykuły:

Top