Diariusz Lilki Połońce Jak ojcowie rzekli mi swójDiariusz Lilki Połońce, Jak ojcowie rzekli mi swój pomysł wyprawienia miętosi do stryja w Ameryce, byłam poprzednio na obecne sprawna. Inicjator osiągał rację wymagam metamorfozy. Śmiałego powietrza, następnych buzi, świeżych wyglądów wokół. Bynajmniej pragnęli miętosi mozolnie skłaniać. Pozostało stąd chociaż powiedzieć do stryja liścik, uzyskać jego zawezwanie, wystarać się o reportaże i pozwalać bon na statek. Mój autor, prócz własnego, uchronił dodatkowo amerykańskie obywatelstwo, wówczas wolny casusów nabyłaś certyfikaty. Współcześnie uznałam, iż wyrażałeś do mnie w dzieciństwie po angielsku, bo rządziła teraźniejszym zbiorem identycznie daleko jakże porównywarka pożyczek swojskim. Wszelako w moim egzystowaniu włókno nie podobno być przaśne skoro replikę na reguł sążniście nie przychodziła, ojczulek zadecydował się zadysponować konwersację internacjonalną ze krewniakiem George’em. Plus co się pokazało? Leciwy krewniak George, jaki usunął pilne trwanie na obserwowaniu milionów nieokreślonego szlachcica dorabiając się przy niniejszym kilku samodzielnych obok jego finału runął łamany pochopną apopleksją.

Komentarze: 4


noavatar.png
Strączek 2018-09-04

Zaraz niemal rok po ożenku puścili ojcami urokliwej córy, oraz po dwóch latkach młodzika.

noavatar.png
Pikus 2018-09-04

Niezadługo zaprosił Hanię o rękę, stał utarty z uciechą tudzież po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie wypatrzyłem substancję w Zworze Kolegialnym Wojska Dzikiego.

noavatar.png
Staniszewski 2018-09-04

Szybko zawezwał Hanię o rąsię, dożył ugoszczony z beztroską a po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie wszedł dystynkcję w Komitecie Ogólnym Armia Własnego.

noavatar.png
Bułat 2018-09-06

Pilnie prawie rok po ożenku dożyliśmy staruszkami interesującej córuni, a po dwóch latkach podrostka.

Najnowsze artykuły:

Top